Agent edukacji, któremu możesz zaufać

  • +44 01323676355
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

English & Fun - Agencja edukacji

Właściwa komunikacja w języku angielskim jest często kluczem do rozwoju edukacyjnego lub kariery. Wybór kursu w jednej z akredytowanych przez British Council szkół języka angielskiego w Londynie, Eastbourne, Brighton lub Cambridge to świetny sposób na naukę języka i pomoc w osiąganiu celów. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić swoje podstawowe umiejętności, przygotować się do egzaminu lub nauczyć się płynniej mówić po angielsku, mamy odpowiedni kurs dla Ciebie.

Wielka Brytania jest uznawana za centrum doskonałości akademickiej, gdzie studenci mogą spodziewać się światowej klasy edukacji, która zaprowadzi ich na drogę do ich przyszłej kariery w sposób, którego żaden inny kraj nie może zaoferować. W naszej ofercie mamy również kursy w USA, Kanadzie czy Irlandii.

Oferujemy kursy językowe przez cały rok dla dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin. Nasze kursy i nauczanie języka angielskiego zapewniają skuteczne szkolenie wszystkim, którzy potrzebują angielskiego do pracy, nauki, podróży lub przyjemności osobistej.

Rozumiemy, że każdy jest wyjątkowy, ma różne potrzeby i różne cele. Zapewnimy Ci indywidualną uwagę, aby pomóc Ci osiągnąć swoje cele.

Egzaminy z języka angielskiego - kursy i egzaminy, które pomogą Ci zdobyć kwalifikacje z języka angielskiego, których potrzebujesz w swojej przyszłości - w biznesie, na studiach akademickich oraz w podróży / życiu.

Kursy długoterminowe

Nauczanie języka angielskiego w Wielkiej Brytanii przez 6 miesięcy lub dłużej pozwoli ci poczynić znaczne postępy w języku angielskim i lepiej zrozumieć brytyjskie życie i kulturę. Poza tym może być ekscytującym i zmieniającym życie doświadczeniem! Możesz nawiązywać międzynarodowe przyjaźnie, odkrywać nowy kraj i dowiedzieć się więcej o sobie. Możesz także zdobyć międzynarodowe kwalifikacje i znajomość języka angielskiego, które pomogą Ci w przyszłości.

Potrzebujesz pomocy?

Chciałbyś zmienić swoją przyszłość?

Chciałbyś osiągnąć karierę swoich marzeń?

Chciałbyś poprawić swoje umiejętności językowe?

Musisz przygotować się do egzaminu?

Jesteś gotowy na nowe wrażenia i zabawę?

Wybór kursu w jednej z akredytowanych szkół językowych w Anglii, Irlandii, USA lub Kanadzie to świetny sposób na naukę języka angielskiego, który pomoże Ci osiągnąć swoje cele. Niezależnie od tego, jakie umiejętności chcesz poprawić – przygotować się do egzaminów lub naucz się płynniej mówić po angielsku, mamy właściwy kurs dla ciebie.

Wielka Brytania jest uznawana za centrum doskonałości akademickiej, gdzie uczniowie mogą oczekiwać światowej klasy poziomu edukacji, która podwyższy ich kwalifikacje, na drodze do przyszłej kariery.

We offer language courses all year round for adults, teenagers, children and families. Our English courses and teaching provide effective training for all, who need English for work, study, travel or personal pleasure.

Oferujemy kursy językowe przez cały rok, dla dorosłych młodzieży, dzieci oraz całych rodzin. Nasze kursy angielskiego zapewniają skuteczne szkolenie wszystkim tym, którzy potrzebują angielskiego do pracy, nauki, podróży lub przyjemności osobistych.

Rozumiemy, że każdy jest wyjątkowy, ma różne potrzeby i różne cele. Do każdego klienta pochodzimy indywidualnie, aby pomóc mu dopasować kurs zgodny z jego oczekiwaniami.

Rezerwacja z nami jest bardzo prosta – tylko 3 kroki

Przygotujemy dla Ciebie ofertę zgodnie z Twoimi preferencjami

Jeśli ją zaakceptujesz:

  • zarezerwujemy dla Ciebie kurs i zakwaterowanie
  • zaaplikujemy o wizę - w razie potrzeby (dodatkowa opłata)
  • zorganizujemy transfer z lotniska / na lotnisko
  • poinformujemy Cię, jak najlepiej przygotować się do wyjazdu (informacje o ubezpieczeniu, usługach zdrowotnych, koncie bankowym, wymianie walut itp.)

Our courses:

© englishandfun.co.uk 2020

Cookie policy