LETNIE KURSY DLA DZIECI

Kursy letnie dla młodzieży oferują młodym uczniom w wieku 8-17 lat z całego świata program edukacyjny i rozrywkowy w jednym z letnich ośrodków w Wielkiej Brytanii, USA i Kanadzie. Kursy letnie to fantastyczny sposób na doskonalenie języka angielskiego w zabawnej i wciągającej atmosferze. To świetna okazja do poznania wielu nowych ludzi i wypróbowania wielu działań, których wcześniej nie doświadczyłeś. Nasze kampusy oferują fantastyczne zakwaterowanie i udogodnienia, z których wszystkie zapewniają doskonały poziom opieki i nadzoru, aby zapewnić naszym studentom bezpieczeństwo i wsparcie podczas ich podróży.

JUNIOR & FAMILY COURSES

KURSY RODZINNE

Kursy rodzinne, są przeznaczone dla rodziców i dzieci w wieku od 5 do 15 lat. Oferują program nauczania języka angielsjiego w dostosowanych do wieku i poziomu nauczania grupach. Kursy te są fantastyczną okazją dla rodziców i ich dzieci do nawiązania więzi, zdobycia nowych umiejętności, nawiązania nowych przyjaźni z całego świata i odwiedzenia kraju, w którym być może nigdy wcześniej nie byli.

ANGIELSKI DLA PROGRAMISTÓW

english for coders

Ten kurs jest fantastycznym sposobem dla studentów na odkrycie programowania jako przyszłej kariery, przy jednoczesnym doskonaleniu języka angielskiego, zabawie i zwiedzaniu nowego miasta. Studenci na tym kursie będą mieli również okazję wziąć udział w rozmowach z wykwalifikowanymi programistami i odwiedzić firmy technologiczne.

OGÓLNY KURS JĘZYKOWY DLA JUNIORÓW

Ten kurs jest idealny dla młodszych uczniów w wieku 14-15 lat, którzy pragną bardziej niezależnego nauczania. Ten kurs jest oferowany w jednym z naszych całorocznych ośrodków dla dorosłych, obejmuje 28 lekcji tygodniowo w maksymalnej klasie liczącej 10 osób, plus trzy nadzorowane zajęcia pozalekcyjne tygodniowo i dostęp do naszych zabawnych programów społecznych w szkole.