Oferujemy szeroki wybór kursów języka angielskiego w szkołach na całym świecie, aby zaspokoić Twoje osobiste potrzeby, niezależnie od poziomu, wieku i zainteresowań. Niezależnie od tego, czy uczysz się aby podwyższyć swoje kwalifikacje, w celach podróżniczych, czy po prostu dla zabawy, mamy dla Ciebie program.
Sam wybierasz miasto, do którego chcesz się wybrać, jego długość i intensywność nauki. Dobór dodatkowych zajęć tematycznych pozwoli Ci urozmaicić kurs językowych i dopasować go do swoich zainteresowań.

Ogólny kurs angielskiego

groups1

Nasze ogólne kursy języka angielskiego stanowią doskonałą okazję do podniesienia poziomu twoich umiejętności językowych. Mają one na celu zwiększenie Twojej pewności w posługiwaniu się językiem na co dzień, abyś czuł się komfortowo w środowisku anglojęzycznym, niezależnie od tego, czy jest to społecznie, w pracy, w podróży czy na studiach. Ogólny kurs angielskiego koncentruje się na mówieniu, słuchaniu, wymowie, czytaniu, pisaniu, gramatyce oraz słownictwie.

Kursy egzaminacyjne

Wiemy, jak ważne są międzynarodowe egzaminy, które potwierdzą Twój poziom znajomości języka w pracy, nauce lub rozwoju kariery. Naszym celem jest pomoc w zdobyciu odpowiednich i przydatnych kwalifikacji w języku angielskim.

Długoterminowe kursy

Nasze długoterminowe kursy języka angielskiego są idealne dla studentów, którzy chcą spędzić 6 miesięcy (24 tygodnie) lub dłużej studiując angielski i doświadczając życia w kraju anglojęzycznym. Jeśli bierzesz rok nauki i chcesz produktywnie wykorzystać swój czas, odpowiedzią może być długoterminowy kurs języka angielskiego. Kursy te są również idealne dla studentów, którzy chcą przygotować się do przyszłej nauki, przygotowują się do wejścia na uniwersytet lub chcą poprawić swój angielski na przyszłość.

Angielski dla określonych celów

English for special purposes

Zostały one zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci umiejętności i doświadczenie potrzebne do przyszłych studiów lub kariery. Koncentruje się na tematach, które rozwiną podstawowe umiejętności biznesowe, a także umiejętności językowe. Tematy te obejmują spotkania i strategie komunikacji, słownictwo biznesowe, umiejętności prezentacji, rozumienie różnic kulturowych, marketing, negocjacje i sprzedaż, a także korzystanie z telefonu. Zasadniczo chcemy, aby nasi uczniowie opuścili nasze szkoły czując się całkowicie swobodnie komunikując się w języku angielskim, szczególnie z potencjalnymi pracodawcami.

Kursy dla zaawansowanych

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności językowe w krótkim czasie, nasze kursy Platinum są dla Ciebie idealną opcją. Są przeznaczone dla zapracowanych profesjonalistów, kadry kierowniczej i dojrzałych uczniów, którzy chcą szybko się poprawić.
Możesz wybrać naukę w specjalistycznych sesjach jeden-do-jednego, gdzie lekcje są dostosowane do twoich indywidualnych potrzeb. Alternatywnie możesz wybrać sesje w małych grupach, w których w zajęciach będzie maksymalnie pięciu uczniów. Na kursie Platinum będziesz miał okazję spotkać się i nawiązać kontakty z innymi specjalistami z całego świata.

Kursy rozwoju nauczycieli

Oferujemy kursy prowadzące do Cambridge CELTA (Certificate in Teaching English Speakers of Other Languages), a także szereg kursów doskonalenia zawodowego dla praktykujących nauczycieli ze wszystkich części świata, którzy chcą poprawić swoje umiejętności językowe i metodologię nauczania.