Ostatnia aktualizacja 17 lutego 2020 r

Dziękujemy, że zdecydowałeś się dołączyć do naszej społeczności w OLGA WITKOWSKA-SZULC, prowadząc działalność jako AGENCJA EDUKACJI ANGIELSKIEJ I ZABAWY („AGENCJA EDUKACJI ANGIELSKIEJ I FUN”, „my”, „nas” lub „nasza”). Jesteśmy zobowiązani do ochrony twoich danych osobowych i twojego prawa do prywatności. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości dotyczące naszych zasad lub naszych praktyk dotyczących twoich danych osobowych, skontaktuj się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kiedy odwiedzasz naszą stronę internetową www.angielskiizabawa.co.pl , aplikację Facebook i korzystasz z naszych usług, ufasz nam zostawiając swoje dane osobowe. Bardzo poważnie podchodzimy do Twojej prywatności. W niniejszej polityce prywatności staramy się wyjaśnić Ci w możliwie najbardziej przejrzysty sposób, jakie informacje gromadzimy, jak je wykorzystujemy i jakie masz prawa w związku z nimi. Mamy nadzieję, że poświęcisz trochę czasu na jej dokładne przeczytanie, ponieważ jest to ważne. Jeśli w niniejszej polityce prywatności są jakieś warunki, z którymi się nie zgadzasz, zaprzestań korzystania z naszych Witryn lub Aplikacji i naszych usług.

Niniejsza polityka prywatności dotyczy wszystkich informacji gromadzonych za pośrednictwem naszej strony internetowej (takich jak www.angielskiizabawa.pl), aplikacja Facebook, („English & Fun PL”) i / lub wszelkie powiązane usługi, sprzedaż, marketing lub wydarzenia (nazywamy je zbiorowo w niniejszej polityce prywatności jako „Usługi”).

Przeczytaj uważnie niniejszą politykę prywatności, ponieważ pomoże ona podejmować świadome decyzje dotyczące udostępniania nam danych osobowych.

 

SPIS TREŚCI

1. JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY?
2. W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTUJEMY TWOJE INFORMACJE?
3. CZY TWOJE INFORMACJE BĘDĄ UDOSTĘPNIANE KAŻDEMU?
4. KOGO BĘDZIE UDOSTĘPNIANE TWOJE INFORMACJE?
5. CZY TWOJE INFORMACJE SĄ PRZEKAZYWANE MIĘDZYNARODOWO?
6. JAK DŁUGO PRZECHOWYWAMY TWOJE INFORMACJE?
7. CZY ZBIERAMY INFORMACJE OD NIELETNICH?
8. JAKIE SĄ PRAWA DO PRYWATNOŚCI?
9. NARUSZENIE DANYCH
10. KONTROLA FUNKCJI NIE ŚLEDZENIA
11. CZY MIESZKAŃCY W KALIFORNII MAJĄ SZCZEGÓLNE PRAWA DO PRYWATNOŚCI?
12. CZY AKTUALIZUJEMY NINIEJSZĄ POLITYKĘ?
13. W JAKI SPOSÓB MOŻNA SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI O NINIEJSZEJ POLITYCE?

 

1. JAKIE INFORMACJE ZBIERAMY?

Dane osobowe, które nam ujawniasz

W skrócie: gromadzimy dane osobowe, które nam przekazujesz, takie jak imię i nazwisko, adres, dane kontaktowe, hasła i dane bezpieczeństwa oraz informacje dotyczące płatności.

Gromadzimy dane osobowe, które dobrowolnie nam przekazujesz, wyrażając zainteresowanie uzyskaniem informacji o nas lub naszych produktach i usługach, uczestnicząc w działaniach w ramach Usług lub Aplikacji lub w inny sposób kontaktując się z nami.

Gromadzone przez nas dane osobowe zależą od kontekstu interakcji z nami i Usługami lub Aplikacjami, dokonanych wyborów oraz używanych produktów i funkcji. Gromadzone przez nas dane osobowe mogą obejmować:

Publicznie dostępne dane osobowe. Zbieramy imię, nazwisko panieńskie, nazwisko i pseudonim; numery telefoniczne; numer paszportu; aktualny i poprzedni adres; adresy e-mail; akty urodzenia, małżeństwa, rozwodu i zgonu; nazwiska członków rodziny i związane z nimi informacje; i inne podobne dane.

Wszystkie dane osobowe, które nam przekazujesz, muszą być prawdziwe, kompletne i dokładne, a Ty musisz powiadomić nas o wszelkich zmianach tych danych osobowych.

Uprawnienia na Facebooku. Domyślnie uzyskujemy dostęp do podstawowych informacji o koncie Facebook, w tym imienia i nazwiska, adresu e-mail, płci, daty urodzenia, bieżącego miasta i adresu URL zdjęcia profilowego, a także innych informacji, które zdecydujesz się upublicznić. Możemy również poprosić o dostęp do innych uprawnień związanych z Twoim kontem, takich jak znajomi, meldunki i polubienia, a Ty możesz udzielić lub odmówić nam dostępu do poszczególnych uprawnień. Aby uzyskać więcej informacji dotyczących uprawnień na Facebooku, zobacz stronę referencyjną na temat uprawnień na Facebooku.

Informacje zebrane z innych źródeł

W skrócie: Możemy gromadzić ograniczone dane z publicznych baz danych, partnerów marketingowych i innych źródeł zewnętrznych.

Możemy uzyskiwać informacje o tobie z innych źródeł, takich jak publiczne bazy danych, wspólni partnerzy marketingowi, a także od innych stron trzecich. Przykłady informacji, które otrzymujemy z innych źródeł, obejmują: informacje o profilu w mediach społecznościowych; potencjalne szanse marketingowe oraz wyniki wyszukiwania i linki, w tym płatne oferty (takie jak linki sponsorowane). Poinformujemy Cię o źródle informacji i rodzaju informacji oraz rodzaju informacji, które o Tobie zgromadziliśmy, w rozsądnym terminie po uzyskaniu danych osobowych, ale najpóźniej w ciągu jednego miesiąca.

 

2. W JAKI SPOSÓB WYKORZYSTUJEMY TWOJE INFORMACJE?

W skrócie: Przetwarzamy Twoje dane w celach opartych na uzasadnionych interesach biznesowych, realizacji naszej umowy z Tobą, przestrzeganiu naszych zobowiązań prawnych i / lub Twojej zgody.

Używamy danych osobowych zebranych za pośrednictwem naszych Usług lub Aplikacji do różnych celów biznesowych opisanych poniżej. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w tych celach w oparciu o nasze uzasadnione interesy biznesowe, w celu zawarcia lub wykonania umowy z Tobą, za Twoją zgodą i / lub w celu przestrzegania naszych zobowiązań prawnych. Wskazujemy konkretne podstawy przetwarzania, na których polegamy, obok każdego z wymienionych poniżej celów.

Korzystamy z informacji, które zbieramy lub otrzymujemy:

Aby wysłać Ci informacje marketingowe i promocyjne. My i / lub nasi zewnętrzni partnerzy marketingowi możemy wykorzystywać dane osobowe, które nam przesyłasz, w celach marketingowych, jeśli jest to zgodne z Twoimi preferencjami marketingowymi. Możesz zrezygnować z naszych e-maili marketingowych w dowolnym momencie (patrz „JAKIE SĄ TWOJE PRAWA PRYWATNOŚCI” poniżej).

Aby wysłać Ci informacje administracyjne. Możemy wykorzystywać Twoje dane osobowe, aby przesyłać Ci informacje o produktach, usługach i nowych funkcjach i / lub informacje o zmianach w naszych warunkach, zasadach i zasadach.

Realizuj swoje zamówienia i zarządzaj nimi. Możemy wykorzystywać dane użytkownika do realizacji zamówień, płatności, zwrotów i wymian dokonywanych za pośrednictwem Usług lub aplikacji i zarządzania nimi.

Publikować referencje. Publikujemy opinie o naszych Usługach lub Aplikacjach, które mogą zawierać dane osobowe. Przed opublikowaniem referencji uzyskamy Twoją zgodę na wykorzystanie Twojego imienia i nazwiska oraz referencji. Jeśli chcesz zaktualizować lub usunąć swoje referencje, skontaktuj się z nami pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i pamiętaj, aby podać swoje imię i nazwisko, lokalizację referencji oraz dane kontaktowe.

Poproś o opinię. Możemy wykorzystywać Twoje dane, aby prosić o opinię i kontaktować się z Tobą w sprawie korzystania z naszych Usług lub Aplikacji.

Aby chronić nasze Usługi. Możemy wykorzystywać Twoje dane w ramach naszych starań, aby nasze Usługi lub Aplikacje były bezpieczne (na przykład w celu monitorowania oszustw i zapobiegania im).

Aby egzekwować nasze warunki, zasady i zasady dotyczące celów biznesowych, powodów prawnych i umowy.

W odpowiedzi na wnioski prawne i zapobieganie szkodom. Jeśli otrzymamy wezwanie do sądu lub inne żądanie prawne, może być konieczne sprawdzenie przechowywanych przez nas danych w celu ustalenia sposobu odpowiedzi.

Aby świadczyć usługi użytkownikowi. Możemy wykorzystać Twoje dane, aby zapewnić Ci żądaną usługę.

Aby odpowiedzieć na zapytania użytkowników / zaoferować wsparcie użytkownikom. Możemy wykorzystywać Twoje dane, aby odpowiedzieć na Twoje zapytania i rozwiązać wszelkie potencjalne problemy związane z korzystaniem z naszych Usług.

 

3. CZY TWOJE INFORMACJE BĘDĄ UDOSTĘPNIANE KAŻDEMU?

W skrócie: Udostępniamy informacje tylko za twoją zgodą, w celu zachowania zgodności z prawem, świadczenia usług, ochrony twoich praw lub wypełnienia zobowiązań biznesowych.
Możemy przetwarzać lub udostępniać dane na podstawie następującej podstawy prawnej:

Zgoda: Możemy przetwarzać Twoje dane, jeśli wyraziłeś na nas wyraźną zgodę na wykorzystanie twoich danych osobowych w określonym celu.

Uzasadnione interesy: Możemy przetwarzać Twoje dane, gdy jest to uzasadnione koniecznością dla osiągnięcia naszych uzasadnionych interesów biznesowych.

Realizacja umowy: w przypadku, gdy zawarliśmy z tobą umowę, możemy przetwarzać twoje dane osobowe w celu spełnienia warunków naszej umowy.

Zobowiązania prawne: Możemy ujawnić Twoje dane, gdy jesteśmy do tego prawnie zobowiązani, aby zastosować się do obowiązującego prawa, wniosków rządowych, postępowania sądowego, nakazu sądowego lub procesu sądowego, na przykład w odpowiedzi na nakaz sądowy lub wezwanie sądowe ( w tym w odpowiedzi na władze publiczne w celu spełnienia wymogów bezpieczeństwa narodowego lub egzekwowania prawa).

Istotne interesy: Możemy ujawnić Twoje informacje, jeżeli uważamy, że konieczne jest zbadanie, zapobieganie lub podejmowanie działań w związku z potencjalnym naruszeniem naszych zasad, podejrzewanym oszustwem, sytuacjami potencjalnie zagrażającymi bezpieczeństwu jakiejkolwiek osoby i nielegalnymi działaniami, lub jako dowód w spory sądowe, w które jesteśmy zaangażowani.

Mówiąc dokładniej, możemy potrzebować przetwarzania danych lub udostępniania danych osobowych w następujących sytuacjach:

Dostawcy, konsultanci i inni zewnętrzni dostawcy usług. Możemy udostępniać twoje dane zewnętrznym dostawcom, usługodawcom, kontrahentom lub agentom, którzy wykonują usługi dla nas lub w naszym imieniu i wymagają dostępu do takich informacji, aby wykonać tę pracę. Przykłady obejmują: przetwarzanie płatności, analizę danych, dostarczanie wiadomości e-mail, usługi hostingowe, obsługę klienta i działania marketingowe. Możemy zezwolić wybranym stronom trzecim na korzystanie z technologii śledzenia w Usługach lub Aplikacjach, co pozwoli im zbierać dane o tym, jak korzystasz z Usług lub Aplikacji w miarę upływu czasu. Informacje te mogą być wykorzystywane między innymi do analizowania i śledzenia danych, określania popularności niektórych treści i lepszego zrozumienia aktywności online. O ile nie opisano tego w niniejszych Zasadach, nie udostępniamy, nie sprzedajemy, nie wynajmujemy ani nie wymieniamy żadnych informacji z osobami trzecimi w celach promocyjnych. Mamy umowy z naszymi podmiotami przetwarzającymi dane. Oznacza to, że nie mogą nic zrobić z Twoimi danymi osobowymi, chyba że im to poinstruujemy. Nie będą udostępniać twoich danych osobowych żadnej organizacji poza nami. Przechowają go bezpiecznie i zachowują przez okres, który instruujemy.

Transfery biznesowe. Możemy udostępniać lub przekazywać dane użytkownika w związku z fuzją, sprzedażą aktywów spółki, finansowaniem lub przejęciem całości lub części naszej działalności na rzecz innej firmy lub w trakcie negocjacji.

Partnerzy Możemy udostępniać Twoje dane naszym podmiotom stowarzyszonym, w takim przypadku będziemy wymagać od tych podmiotów stowarzyszenia przestrzegania niniejszej polityki prywatności. Podmioty stowarzyszone obejmują naszą spółkę dominującą i wszelkie spółki zależne, partnerów joint venture lub inne spółki, które kontrolujemy lub które są pod wspólną kontrolą.

Partnerzy biznesowi. Możemy udostępniać Twoje dane naszym partnerom biznesowym, aby oferować określone produkty, usługi lub promocje.

Ściana oferty. Nasze aplikacje mogą wyświetlać „ścianę oferty” hostowaną przez firmę zewnętrzną. Taka ściana ofert pozwala zewnętrznym reklamodawcom oferować użytkownikom wirtualną walutę, prezenty lub inne przedmioty w zamian za akceptację i zakończenie oferty reklamowej. Taka ściana oferty może pojawić się w naszej aplikacji mobilnej i zostać wyświetlona na podstawie określonych danych, takich jak obszar geograficzny lub informacje demograficzne. Po kliknięciu na ścianę oferty opuścisz naszą aplikację mobilną. Unikalny identyfikator, taki jak identyfikator użytkownika, zostanie udostępniony dostawcy ściany oferty, aby zapobiec oszustwom i odpowiednio zasilić konto.

 

4. KOGO BĘDZIE UDOSTĘPNIANE TWOJE INFORMACJE? 

Udostępniamy i ujawniamy twoje dane tylko następującym stronom trzecim. Każda ze stron została podzielona na kategorie, abyś mógł łatwo zrozumieć cel naszych praktyk gromadzenia i przetwarzania danych. Jeśli przetwarzamy Twoje dane na podstawie Twojej zgody i chcesz ją cofnąć, skontaktuj się z nami.

 • Reklama, marketing bezpośredni i pozyskiwanie potencjalnych klientów: Sieć odbiorców na Facebooku i SendinBlue
 • Programy marketingu afiliacyjnego: Zapier, Instabuilder i Sendingblue
 • Usługi przetwarzania w chmurze: Google Cloud Platform
 • Komunikuj się i czatuj z użytkownikami: Facebook, Messenger, What's App i Fox Forum
 • Optymalizacja treści: Pixel Facebook i CTA
 • Kopia zapasowa danych i bezpieczeństwo: Narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i administracji Akeeba
 • Platformy retargetingowe: Facebook Custom Audience
 • Udostępnianie w mediach społecznościowych i reklama: Reklama na Facebooku i Instabuilder
 • Rejestracja konta użytkownika i uwierzytelnianie: Nazwa użytkownika Facebook
 • Analityka internetowa i mobilna: Google Analytics
 • Hosting stron internetowych: Ehost
 • Monitorowanie wydajności witryny: Smartsupp

 

5. CZY TWOJE INFORMACJE SĄ PRZEKAZYWANE MIĘDZYNARODOWO?

Możemy przesyłać, przechowywać i przetwarzać twoje informacje w krajach innych niż twoje.

Nasze serwery znajdują się w Polsce ale pracujemy za granicą. Jeśli uzyskujesz dostęp do naszych Usług lub Aplikacji z zewnątrz, pamiętaj, że Twoje dane mogą być przekazywane do nas, przechowywane i przetwarzane przez nas w naszych obiektach oraz przez osoby trzecie, którym możemy udostępniać Twoje dane osobowe (patrz „CZY TWOJE INFORMACJE BĘDĄ UDOSTĘPNIANE KAŻDEMU?” powyżej), w innych krajach.

 

6. JAK DŁUGO PRZECHOWYWAMY TWOJE INFORMACJE?

Przechowujemy Twoje dane tak długo, jak jest to konieczne do realizacji celów określonych w niniejszej polityce prywatności, chyba że prawo stanowi inaczej.

Będziemy przechowywać Twoje dane osobowe tylko tak długo, jak jest to konieczne do celów określonych w niniejszej polityce prywatności, chyba że dłuższy okres przechowywania jest wymagany lub dozwolony przez prawo (takie jak podatki, rachunkowość lub inne wymogi prawne). Żaden cel niniejszej zasady nie wymaga od nas przechowywania twoich danych osobowych przez okres dłuższy niż 2 lata.

Jeśli nie będziemy mieć uzasadnionej potrzeby biznesowej przetwarzania danych osobowych, usuniemy je lub zanonimizujemy, a jeśli nie będzie to możliwe (na przykład, ponieważ dane osobowe zostały zapisane w archiwach zapasowych), będziemy bezpiecznie przechowywać Twoje dane osobowe i izoluj je od dalszego przetwarzania, aż będzie możliwe ich usunięcie.

 

7. CZY ZBIERAMY INFORMACJE OD NIELETNICH?

Nie gromadzimy świadomie danych ani nie sprzedajemy dzieciom poniżej 18 roku życia.

Nie pozyskujemy świadomie danych od dzieci w wieku poniżej 18 lat ani nie sprzedajemy ich dzieciom. Korzystając z Usług lub Aplikacji, oświadczasz, że masz co najmniej 18 lat lub że jesteś rodzicem lub opiekunem takiej osoby niepełnoletniej i wyrażasz zgodę na korzystanie z Usług lub Aplikacji przez osobę nieletnią. Jeśli dowiemy się, że zebrano dane osobowe użytkowników w wieku poniżej 18 lat, dezaktywujemy konto i podejmiemy uzasadnione działania, aby niezwłocznie usunąć takie dane z naszej dokumentacji. Jeśli dowiesz się o jakichkolwiek danych, które zebraliśmy od dzieci poniżej 18 roku życia, skontaktuj się z nami.

 

8. JAKIE SĄ PRAWA DO PRYWATNOŚCI?

W niektórych regionach, takich jak Europejski Obszar Gospodarczy, masz prawa, które umożliwiają większy dostęp do twoich danych osobowych i kontrolę nad nimi. Możesz przejrzeć, zmienić lub zamknąć swoje konto w dowolnym momencie.

W niektórych regionach (takich jak Europejski Obszar Gospodarczy) przysługują Ci określone prawa wynikające z obowiązujących przepisów o ochronie danych. Mogą one obejmować prawo (i) do żądania dostępu i uzyskania kopii danych osobowych, (ii) do żądania sprostowania lub usunięcia; (iii) w celu ograniczenia przetwarzania danych osobowych; oraz (iv) w stosownych przypadkach, do przenoszenia danych. W niektórych okolicznościach możesz mieć również prawo sprzeciwić się przetwarzaniu twoich danych osobowych. Aby złożyć takie żądanie, skorzystaj z danych kontaktowych podanych poniżej. Rozpatrzymy i zareagujemy na każde żądanie zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych.

Jeśli polegamy na Twojej zgodzie na przetwarzanie twoich danych osobowych, masz prawo wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać, że nie wpłynie to na zgodność z prawem przetwarzania przed jego wycofaniem.

Jeśli mieszkasz w Europejskim Obszarze Gospodarczym i uważasz, że przetwarzamy Twoje dane osobowe w sposób niezgodny z prawem, masz również prawo złożyć skargę do lokalnego organu nadzorującego ochronę danych. Dane kontaktowe można znaleźć tutaj: http://ec.europa.eu/justice/data-protection/bodies/authorities/index_en.htm.

 

9. NARUSZENIE DANYCH

Naruszenie prywatności ma miejsce, gdy istnieje nieautoryzowany dostęp do lub gromadzenie, wykorzystywanie, ujawnianie lub usuwanie danych osobowych. Zostaniesz powiadomiony o naruszeniu danych, gdy OLGA WITKOWSKA-SZULC uzna, że ​​możesz być narażony na ryzyko lub poważne szkody. Na przykład naruszenie danych może spowodować poważne szkody finansowe lub uszczerbek na zdrowiu psychicznym lub fizycznym. W przypadku, gdy OLGA WITKOWSKA-SZULC dowie się o naruszeniu bezpieczeństwa, które spowodowało lub może skutkować nieuprawnionym dostępem, wykorzystaniem lub ujawnieniem danych osobowych, OLGA WITKOWSKA-SZULC niezwłocznie zbada sprawę i powiadomi właściwy organ nadzorczy nie później niż 72 godziny po otrzymaniu wiadomości, chyba że mało prawdopodobne jest, aby naruszenie danych osobowych spowodowało zagrożenie dla praw i wolności osób fizycznych.

 

10. KONTROLA FUNKCJI NIE ŚLEDZENIA

Większość przeglądarek internetowych oraz niektóre mobilne systemy operacyjne i aplikacje mobilne zawierają funkcję Do-Not-Track („DNT”) lub ustawienie, które możesz aktywować, aby zasygnalizować swoją preferencję prywatności, aby nie monitorować i nie gromadzić danych na temat przeglądania Internetu. Nie sfinalizowano żadnego jednolitego standardu technologicznego do rozpoznawania i wdrażania sygnałów DNT. W związku z tym obecnie nie reagujemy na sygnały przeglądarki DNT ani żaden inny mechanizm, który automatycznie komunikuje twój wybór, aby nie być śledzonym online. Jeśli zostanie przyjęty standard śledzenia online, którego musimy przestrzegać w przyszłości, poinformujemy Cię o tej praktyce w poprawionej wersji niniejszej polityki prywatności.

 

11. CZY MIESZKAŃCY W KALIFORNII MAJĄ SZCZEGÓLNE PRAWA DO PRYWATNOŚCI?

Tak, jeśli jesteś mieszkańcem Kalifornii, masz określone prawa dotyczące dostępu do twoich danych osobowych.

Kalifornijski kodeks cywilny, sekcja 1798.83, znana również jako „Shine The Light”, zezwala naszym użytkownikom będącym rezydentami Kalifornii na żądanie i uzyskanie od nas, raz w roku i bezpłatnie, informacji o kategoriach danych osobowych (jeśli takie istnieją) ujawniane stronom trzecim w celach marketingu bezpośredniego oraz nazwy i adresy wszystkich stron trzecich, którym udostępniliśmy dane osobowe w bezpośrednio poprzedzającym roku kalendarzowym. Jeśli jesteś mieszkańcem Kalifornii i chcesz złożyć taki wniosek, prześlij nam swoje zapytanie na piśmie, korzystając z danych kontaktowych podanych poniżej.

Jeśli nie masz ukończonych 18 lat, mieszkasz w Kalifornii i masz zarejestrowane konto w Usługach lub Aplikacjach, masz prawo zażądać usunięcia niechcianych danych, które publicznie publikujesz w Usługach lub Aplikacjach. Aby zażądać usunięcia takich danych, skontaktuj się z nami, korzystając z danych kontaktowych podanych poniżej, i podaj adres e-mail powiązany z Twoim kontem oraz oświadczenie, że mieszkasz w Kalifornii. Dopilnujemy, aby dane nie były publicznie wyświetlane w Usługach lub Aplikacjach, ale należy pamiętać, że dane mogą nie zostać całkowicie lub kompleksowo usunięte z naszych systemów.

 

12. CZY AKTUALIZUJEMY NINIEJSZĄ POLITYKĘ?

Tak, zaktualizujemy te zasady, jeśli to konieczne, aby zachować zgodność z odpowiednimi przepisami.

Od czasu do czasu możemy aktualizować niniejszą politykę prywatności. Zaktualizowana wersja będzie oznaczona zaktualizowaną „Zmienioną” datą, a zaktualizowana wersja zacznie obowiązywać, gdy tylko będzie dostępna. Jeśli dokonamy istotnych zmian w niniejszej polityce prywatności, możemy powiadomić Cię albo poprzez wyraźne opublikowanie powiadomienia o takich zmianach lub poprzez bezpośrednie wysłanie powiadomienia. Zachęcamy do częstego przeglądania niniejszej polityki prywatności w celu uzyskania informacji o tym, w jaki sposób chronimy Twoje dane.

 

13. W JAKI SPOSÓB MOŻNA SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z NAMI W SPRAWIE NINIEJSZEJ POLITYKI?

Jeśli masz pytania lub uwagi dotyczące tej zasady, możesz wysłać do nas wiadomość e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą na adres:

OLGA WITKOWSKA-SZULC
40 Kings Drive
EASTBOURNE BN21 2NU
Zjednoczone Królestwo

W JAKI SPOSÓB MOŻESZ PRZEGLĄDAĆ, AKTUALIZOWAĆ LUB USUWAĆ DANE, KTÓRE ZBIERAMY OD CIEBIE?
Zgodnie z prawem niektórych krajów możesz mieć prawo do żądania dostępu do danych osobowych, które od Ciebie zbieramy, do zmiany tych informacji lub ich usunięcia w niektórych okolicznościach. Aby poprosić o sprawdzenie, aktualizację lub usunięcie danych osobowych, prześlij email na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.