Kursy dostępne cały rok szkolny w Wielkiej Brytanii

Nasz program jest idealny dla uczniów w wieku od 8 do 18 lat, którzy chcą poznać brytyjski program nauczania, poznać nowych przyjaciół i ćwiczyć angielski w autentycznym otoczeniu. Uczniowie mają okazję poznać kulturę oraz zwyczaje Wielkiej Brytanii – mieszkając u rodziny goszczącej, oraz wcielić w życie umiejętności językowe.Nasze szkoły partnerskie znajdują się w całej Wielkiej Brytanii, od dużych miast po nadmorskie miasteczka i wieś, zapewniając doskonałą okazję dla uczniów do poznania ekscytującej różnorodności Wielkiej Brytanii

Co jest zawarte

  • Pełny program integracji (20h lekcji tygodniowo)
  • Materiały dydaktyczne, opłata rejestracyjna,
  • Lotniskowe Transfery
  • Spotkanie powitalne
  • Zakwaterowanie dla uczniów oraz opiekunów
  • Lunch w szkole (bądz lunch pack)
  • Dzienny i wieczorny program zajęć towarzyskich, sportu, lokalnych wizyt i zwiedzania oraz wycieczek całodziennych
  • 24/7 Kontakt i wsparcie w nagłych wypadkach
The ultimate year-round UK school experience

Wszystkie kursy oraz zajęcia pozaszkolne, atrakcje i wycieczki są dostosowywane indywidualnie do potrzeb grupy oraz możliwości finansowych.

Integracja kulturowa jest kluczowym aspektem tego programu

Życie w angielskiej szkole naturalnie stwarza okazję do poprawy zarówno umiejętności, jak i pewności siebie w języku angielskim z prędkością, której uczniowie mogą nie być w stanie osiągnąć dzięki edukacji w domu. Interakcja z uczniami innych narodowości pomaga złamać bariery językowe oraz otworzyć się na nowe dowiadczenia i znajomości. W rozmowach koleżeńskich studenci uczą się języka potocznego oraz idiomów, których mogą używać do autentycznego ćwiczenia angielskiego.

Dostosuj się do brytyjskiego życia dzięki zakwaterowaniu u rodziny goszczącej

Zakwaterowanie u rodziny daje studentom Integracji Szkolnej szansę na autentyczne przeżycie w Wielkiej Brytanii i ćwiczenie angielskiego nawet poza salą lekcyjną. Będą mogli używać języka angielskiego w miłej atmosferze, będą mogli zdobyć nowe słownictwo i poprawić wymowę. Uczniowie będą cieszyć się codziennym życiem w angielskim domu, próbować angielskiego jedzenia i poznawać brytyjską kulturę, przyjmując taki sam styl życia jak ich nowi brytyjscy przyjaciele ze szkoły.

 

Formularz kontaktowy dla grup