Możesz poprawić swój angielski i zdobyć cenne międzynarodowe doświadczenie zawodowe jako wolontariusz. Ten kurs języka angielskiego pomaga zwiększyć Twoje umiejętności językowe i umiejętności zawodowe, łącząc lekcje angielskiego i staż w swoim programie.

 

Wielka Brytania: Program stażowy dla wolontariuszy


W naszych szkołach języka angielskiego w Wielkiej Brytanii możesz wziąć udział w kursie języka angielskiego trwającym 4–24 tygodnie, a następnie odbyć staż wolontariacki trwający 4–24 tygodnie. Program praktyk wolontariackich w Wielkiej Brytanii jest odpowiedni dla studentów / młodych ludzi, którzy są w trakcie edukacji, ukończyli edukację lub pracują i chcą zrobić sobie przerwę w doskonaleniu języka angielskiego w środowisku zawodowym i zdobyć praktyczną wiedzę z różnych dziedzin sektory działalności związane z ich kierunkiem studiów lub przyszłą karierą.

Na początku stażu musisz mieć średniozaawansowany poziom angielskiego (B2) (poziom B1 jest akceptowany tylko w przypadku praktyk administracyjnych). Musisz mieć również 18-32 lata i mieć prawo do pracy w Wielkiej Brytanii. Oferujemy następujące opcje stażu, w zależności od dostępności:

  • Regularnie: administracja biznesowa, administracja edukacyjna, marketing, obsługa klienta, moda, sprzedaż, projektowanie, hotelarstwo, turystyka
  • Specjalizacja: architektura, finanse, inżynieria, dziennikarstwo, informatyka, prawo, media