Oferujemy lekcje języka angielskiego ogólnego lub indywidualne, które pomagają uczniom komunikować się bardziej skutecznie i pewnie w codziennych sytuacjach oraz poprawić ich umiejętności mówienia i słuchania. Uczniowie mogą również łączyć lekcje indywidualne z lekcjami grupowymi w naszym programie English Plus.


Intensywny kurs 28 lekcji tygodniowo jest idealny dla tych, którzy są ambitni i chcą robić szybkie postępy. Środowisko do nauki grupowej pozwoli ci na interakcję z innymi uczącymi się języków z całego świata. Nasze kursy 20 lub 22 lekcji tygodniowo oferują większą elastyczność - możesz uczyć się w domu przez część dnia, spędzić czas na zwiedzaniu miasta, a nawet połączyć go z prywatnymi lekcjami indywidualnymi, aby uzyskać bardziej intensywne i osobiste doświadczenie.


Indywidualne kursy języka angielskiego ogólnego są najbardziej elastyczną opcją, ponieważ umożliwiają dostosowanie sposobu uczenia się do własnych wymagań. Podczas zajęć możesz skupić się na własnych potrzebach, rozwijając swoje umiejętności w krótkim czasie. Studenci mogą również łączyć lekcje indywidualne z dowolnym programem grupowym.