Nasz Międzynarodowy Kurs Semestralny (ISC) jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą spędzić ponad 6 miesięcy za granicą, ucząc się języka angielskiego i doświadczając życia brytyjskiego, amerykańskiego lub kanadyjskiego.

  • Kursy 6 lub 9 miesięcy
  • Doskonały stosunek jakości do ceny, ze specjalnie obniżonymi stawkami za zakwaterowanie u rodziny
  • Dostępne opcje w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin
  • Wybór egzaminów do wyboru i modułów specjalnego przeznaczenia
  • Tygodniowe daty rozpoczęcia

 

Struktura kursu


Możesz wybrać albo intensywny program z 28 lekcjami tygodniowo, aby pomóc Ci zmaksymalizować postęp, albo 20 lekcji (22 w USA) tygodniowo rano lub popołudniu, jeśli chcesz mieć więcej wolnego czasu podczas pobytu.

Kurs jest dostępny dla studentów z poziomem A1 (elementarnym) i wyższym. Początkujący studenci mogą wziąć udział w naszym programie General English for Beginners przed przeniesieniem się do ISC na poziomie podstawowym.

 

Zawartość kursu


Podstawowym programem będą lekcje ogólnego języka angielskiego, ale podczas pobytu możesz również wziąć udział w przygotowaniu do egzaminu lub w module English Plus, takim jak angielski dla biznesu lub angielski dla celów akademickich  (Należy pamiętać, że różne centra oferują różne moduły, a niektóre z nich mają wymagania wstępne i ustalają daty rozpoczęcia).

 

Multi-centrum ISC


Nie możesz zdecydować, do którego miasta się udać? Wybierz nasz wieloośrodkowy program ISC i spędź ponad 12 tygodni w dwóch lub trzech różnych centrach, aby doświadczyć ich wszystkich i nadal korzystać z długoterminowych kursów ISC.